Македонски | Shqip | English |

Masina za secenje sumomesnato

Се продава од: Жаклина 22 ноем. 11:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Пробиштип
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Се продава машина за сечење сувомеснато. Како нова. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток