Македонски | Shqip | English |

Masina za secenje zelencuk Fimar

Се продава од: Жаклина 22 ноем. 11:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Пробиштип
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Се продава машина за сечење на зеленчук. Има неколку ножа. Како нова. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток