Македонски | Shqip | English |

Masina za sok od Ovaleks

Се продава од: Жаклина 22 ноем. 11:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Пробиштип
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Се продава машина за сок од Овалекс. Купена пред 9 месеци. Како нова. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток