Македонски | Shqip | English |

Pribor za restoran

Се продава од: Жаклина 22 ноем. 11:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Пробиштип
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Се продава прибор за ресторан:
вилушки, ножеви, лажици, шерпи, лонци, послужавници и многу друга опрема.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток