Македонски | Shqip | English |

Kamin plamen

Се продава од: Trajce 20 ноем. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Пробиштип
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Plamen
Kamin od Hrvackiot proizvoditel plamen amiti 8 kw Koristen tri sezoni ,vo dobra sostojba cena po dogovor tel :078 801258
Нема посетени огласи
Кон почеток