Македонски | Shqip | English |

Alfa plam rustic gusen

Се продава од: Hristina 12 ноем. 08:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 МКД

Локација: Пробиштип
Производи : Шпорети и Микробранови печки
Марка: Alfa Plam
Модел: Rustik
Se prodava Alfa plam rustik(gusen) za parno greenje vo odlicna sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток