Македонски | Shqip | English |

Termo pecka

Се продава од: Deni 15 апр. 00:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Пробиштип
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: CER
Prodavam termo pecka 3.5kw. Ne koristena. Skros nova, bez nikakva grebnatina, ne zidana. Kako kupena, taka stoi. Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток