Македонски | Shqip | English |

Alcatel OT- 902

Се продава од: Daci 12 апр. 20:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Пробиштип
Марка: Alcatel
Модел: OT-902
Alkatel ot 902 ekstra socuvan so nova baterija .....i telefon na tac so nova baterija duos android predna i zadna kamera blic

Нема посетени огласи
Кон почеток