Македонски | Shqip | English |

LENOVO A319

Се продава од: lenovo 21 мар. 01:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

500 МКД   800 МКД

Локација: Пробиштип
Марка: Lenovo
Модел: A319
Se prodava mobilen Lenovo A319 vo odlicna sosotojba so zadna kamera 5 mega piksela so blic predna kamera 2 megapikslea cena 500 denari prodavaat novi slusalki neupotrebuvani za mobilen telefon cena 500 denari
Нема посетени огласи
Кон почеток