Македонски | Shqip | English |

YORKI TERIER

Се продава од: Aleksandra 16 апр. 21:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Пробиштип
Миленичиња : Кучиња
SE PRODAVA YORKI TERIER NA VOZRAST OD 3meseci SO RODITELI OD VRVNO POTEKLO. PROCISTENI OD PARAZITI VAKCINIRANI I SE SO STEKNATI HIGIENSKI NAVIKI. CUVANI VO DOMASNI USLOVI, SO KNISKA ---> PASOS I PEDIGRE !!!
Нема посетени огласи
Кон почеток