Македонски | Shqip | English |

Skoda Favorit

Се продава од: Stojne 24 апр. 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.300 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

600 ЕУР

Година: 1994
Менувач: Рачен
Километража: 70 000 - 74 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Беж
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Škoda
Модел: Favorit
Se prodava skoda favorit,registrirana do juli 2019 vo odlicna sostojba so atest plin i zelen karton
Нема посетени огласи
Кон почеток