Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 146 itno

Се продава од: ЕЛИЗАБЕТА ПАНОВА 17 ноем. 09:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.470 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 600 ЕУР   2 000 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 146
Продавам Alfa Romeo 146, 1998 година во одлична возна состојба, со вградена клима и атестиран плински уред. Мотор 1,4 twin spark.
Возилото се продава бидејќи сопственикот е во странство. Контакт Влатко 078/801-269
Нема посетени огласи
Кон почеток