Македонски | Shqip | English |

BMW X5 sport paket 3.0 d

Се продава од: asko 22 ноем. 08:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
Bmw X5 3.0 d sport paket 2009 god so 7 sedista reg cela god novi gumi zimski servisiran so servina kniska so realni km 200 xxx so full oprema za piveke inf na 071 448447 mozna e zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток