Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta tdci

Се продава од: dusko 29 мар. 17:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.730 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 100 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Fiesta
reg do August novi gumi 66kw tdci
Нема посетени огласи
Кон почеток