Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta

Се продава од: vance janev 22 мар. 21:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Fiesta
230000km 66 kw tdci novi gumi reg do 17 juli poradi zaminuvanje vo stranstvo
Нема посетени огласи
Кон почеток