Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 124

Се продава од: Goran 23 апр. 16:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

850 ЕУР

Година: 1987
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 200
Mercedes-Benz 124, proizveden 1987, Za 3 godini Old tamer, registriran do 08.2019, novi zimski gumi.
Cenata e dve prosecni plati koja ne e fiksna.
Нема посетени огласи
Кон почеток