Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA

Се продава од: VLATKO 22 мар. 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.390 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 100 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Opel astra 1.7 td isuzu 60kw 1995god. Registrirana do 18.06.2019 god. so 4 zimski novi gumi, plus cetiri aluminiumski bandasi, ABS, CD rado, centralno so dalecinsko, tri kluca, elektrika i greaci na retrovizori.
Нема посетени огласи
Кон почеток