Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa

Се продава од: Nikola 14 мај 22:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.770 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 200 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Se prodava opel corsa 1.2 benzin 2003 god reg do 08.2019 so klima
Нема посетени огласи
Кон почеток