Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307

Се продава од: Goran 16 мај 10:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
se prodava 307 2005 god 1.6 hdi 3000evra
Нема посетени огласи
Кон почеток