Македонски | Shqip | English |

Rover 620 sdi

Се продава од: Nenad 20 авг. 18:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.840 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

850 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Rover
Модел: 620
Se prodava Rover 620 sdi
Нема посетени огласи
Кон почеток