Македонски | Shqip | English |

Seat Alhambra -03

Се продава од: Sinisa 16 мај 19:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.380 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 400 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 350 000 - 399 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Alhambra
Registrirana do 12. 2019
96 kw ...131 ks.
Odlicna sostojba
Tempomat, bord kom.
Elektrika na site stakla
Brzini 6+1
Fabricki zatemneti stakla
Moze zamena za sharan postar model..do2000 god.
Нема посетени огласи
Кон почеток