Македонски | Shqip | English |

SEAT CORDOBA VARIO 1.9 SDI 1999 god.

Се продава од: Jakimče 13 апр. 00:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 100 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Cordoba
SEAT
CORDOBA VARIO 1.9 SDI 1999 god. 50 kw. Pominato realni 250000 km. So naj ekonomičen motor . Napraven e golem servis pred 3000 km. Klima, 4 novi gumi . Registrirana cela godina do 01.04.2020 god. Nikogaš ne e paleno cigara. Pali vozi.... tel. 078401954
Нема посетени огласи
Кон почеток