Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW

Се продава од: boban 15 окт. 22:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW
Нема посетени огласи
Кон почеток