Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 TD

Се продава од: Mario 13 апр. 01:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Volkswagen Passat 1.9 TDI
Нема посетени огласи
Кон почеток