Македонски | Shqip | English |

YUGO 45

Се продава од: kukja 07 ноем. 18:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

200 ЕУР   250 ЕУР

Година: 1988
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Пробиштип
Стил на каросерија:
Марка: Yugo
Модел: Yugo 45
Se prodava Yugo 45 vo dobro sostojba,so zacuvana karoserija,dobri gumi,cd player i atestiran plin.
Нема посетени огласи
Кон почеток