Македонски | Shqip | English |

Mini bager jcb 8018

Се продава од: smith 09 мај 14:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Локација: Пробиштип
Возила : Градежни машини
Модел: 8018
Состојба: се користи
Година: 2009
Часови: 1314 часот
Тежина: 1.6 Т
Нема посетени огласи
Кон почеток