Македонски | Shqip | English |

Mini bager komatsu pc50 mr2

Се продава од: kronewe 10 апр. 23:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 300 ЕУР

Локација: Пробиштип
Возила : Градежни машини
Бренд: KOMATSU
Модел: PC 50 MR-2
Состојба: добро
Обновен, исцеден, заштитен
Кабина, гуми до 80% добро
Часови: 4200
Тежина: 5 тони

мини багер komatsu pc50 mr2
Нема посетени огласи
Кон почеток