Македонски | Shqip | English |

Masi i stolici

Се продава од: Dejan Malinov 30 јан. 16:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.240 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 900 МКД

Локација: Радовиш
Опрема : Маси и Столици
Комплет маса со 6 столици
Столици
Нема посетени огласи
Кон почеток