Македонски | Shqip | English |

Zasiluvacki moduli za mokni audio zasiluvaci

Се продава од: Дејан 02 мај 21:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Производи : Радио/Стерео систем и Додатоци
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Продавам два аудио модула со моќни мосфети во ТО3 (2SK135 и 2SJ50). Напојување +-50V, излезна моќност од 250W по модул на 4 омски звучник. Цена за еден модул 2000 денари, а за двата 3000 денари.
Нема посетени огласи
Кон почеток