Македонски | Shqip | English |

Aluminski garazni vrati na dalecinsko

Се продава од: Zoki 04 мај 17:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Радовиш
Услуги : Занаетчии
Роло гаражна врата со врхунски и естетски изглед и висок квалитет преставува идеално решение за вашата гаража или хала.
Предности на РОЛО ГАРАЖНА ВРАТА:
1. Многу издржлива алуминска ламела со и без изолација.
2. Ламелата е изработена од квалитетен алумински материјал.
3. Едноставно далечинско затварање и отварање врати.
4. Заштедува простор.
5. Не е потребно да се фарба.
6. Отпорна на корозија.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР!!
Нема посетени огласи
Кон почеток