Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 159 1.9 JTD

Се продава од: TRAJCE 12 јул. 23:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.270 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 350 ЕУР   4 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 159
Vo dobra sostojba vredi da se vidi.
Нема посетени огласи
Кон почеток