Македонски | Shqip | English |

Audi A3

Се продава од: mirce Денес 21:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
1.9 motor 77 kw 105 ks voziloto e vo odlicna sostojba moze i zamena za pikap,fijat doblo,citroen berlingo,pezo partner,reno kango so vasa doplata
Нема посетени огласи
Кон почеток