Македонски | Shqip | English |

Audi S5 V8 10/2008

Се продава од: Lazo 06 јул. 01:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

17 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S5
Se prodava Audi S5 V8 u super sostojba, sekoj service e praven kaj audi u avstria.
356 konja !!
175.000 km
Kolata moze da se vide od 9.7 do 20.7 vo Radovis.
Whatsapp: +436645885822
Нема посетени огласи
Кон почеток