Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 220

Се продава од: Иван Денес 01:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 320
Kolata e vo vozna sostojba donesena od Anglija idealna za nekoj ako saka da si ja naprave na BG tabli ili pa nekoj ako saka da ja zeme za delovi. Za poveke informaci moze da mi se obratite na Viber. Ivan
Нема посетени огласи
Кон почеток