Македонски | Shqip | English |

Golf 5 1.9 tdi 77kw

Се продава од: Martin Bozinov 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.890 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 100 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Kolata e vo odlicna sostojba moze da se proba u sekoe vreme regisracija trae do 09.09.2019 cenata ne fiksna.
Нема посетени огласи
Кон почеток