Македонски | Shqip | English |

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

Се продава од: Blagoj Вчера 04:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 800 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Радовиш
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
Donesena od Svajcarija, so servisna kniska, vo odlicna sostojba, automatik DSG, tempomat, klima, elektrika na prozori, dva para bandazi....
Plateni site davacki do registracija.
Bez zameni.
Info:
070542312
070851575
Нема посетени огласи
Кон почеток