Македонски | Shqip | English |

DAF XF

Се продава од: deni Денес 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
SE PRODAVA DAF EURO 5 105/460 2007GODINA I POLUPRIKOLA KRONE 2008GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA GENERALEN REMONT NAPRAVEN PRED 4 MESECA SO RETARDER REGISTRIRANI DO 02.2020 POVEKE INFORMACII NA TELEFONSKITE BOREVI : 070902829 ILI 071222412
Нема посетени огласи
Кон почеток