Македонски | Shqip | English |

MAN TGA 440 -MEGA

Се продава од: Petre 05 јул. 08:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGA
HITNO SE PRODAVA MAN TGA 440 -MEGA -2008 GOD EURO -5 SO NOVI GUMI ,,REGISTRIRAN DO 01.09.2019 ,,CENA PO DOGOVOR
Нема посетени огласи
Кон почеток