Македонски | Shqip | English |

MAN TGX 18.480 XXL Moze zamena

Се продава од: Marince Spasov 09 мар. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGX
Se prodavaat 2 isti vlekaci marka man tgx 480 vo perfektna sostojba Euro5
Novi gumi michelin
So full oprema
Full kasko osigurani i registrirani
Moze i komplet so prikolki
Mozna e zamena za avtomobil nad 2010 ponuda vo poraka ili na viber na broj 070468292

Нема посетени огласи
Кон почеток