Македонски | Shqip | English |

Polu prikolka platforma

Се продава од: v.p 10 фев. 10:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР   3 000 ЕУР

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 11-13
svarcmiler vo odlicma sostojba so skoro novi gumi rgistrirana
Нема посетени огласи
Кон почеток