Македонски | Shqip | English |

Cisterna Mercedes Benz Actros

Се продава од: Trajce 05 апр. 17:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Actros
Cisterna Mercedes Actros 2005 godina so pominati 527 000 km. Vo dobra sostojba..
Нема посетени огласи
Кон почеток