Македонски | Shqip | English |

IMT 533

Се продава од: riste 06 мај 01:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 ЕУР

Локација: Радовиш
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 533
Se prodava traktor IMT 533
Vo odlicna sostojba
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme javete se ke se dogovoreme
EXTRA CENA ZA KES
Нема посетени огласи
Кон почеток