Македонски | Shqip | English |

John Deere 1630

Се продава од: Ace 15 мај 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.380 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 400 ЕУР   4 200 ЕУР

Локација: Радовиш
Возила : Трактори
Марка: John Deere
Модел: Drug Model
Traktorot e vo odlicna sostojba donesen e od ch carinan 56ps ima 2 para zadni gumi moze da se proba vo sekoe vreme
3400€
Нема посетени огласи
Кон почеток