Македонски | Shqip | English |

JAGUAR XF-S 3.0 Bi-TURBO 280KS KAKO NOV

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cars Денес 09:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2012
Менувач: Автоматски
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Беж
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Jaguar
Модел: XF
Se Prodava Jaguar XF-S 3.0 Bi-TURBO 280ks 2011 God Kako Nov
Kolata e vo extra sostojba uvezen od Svajcarija
Registriran na MK tabli do 04 2020 God Z.karton
Smeneto maslo vo motor menuvac site filtri komplet pred 2000km
Od Oprema Poseduva
Climatronic
Tempomat
Board kompjuter
Komandi na volan
Kozen volan
Kozni sedista
Greaci na sedista
AUX USB DVD GPS
Start/Stop
Keey less
Siber
Xenon
Camera za rikvers
Parking senzori napred nazad
Al bandasi 18-ki zimski gumi
Foli na stakla Atestirani
Ambientalni svetla
Senzor za dozd
Senzor za svetla
Elektricni sedista
Elektricni retrovizori i dr...
Kolata e kako nova bez nikakvi vlozuvanja...
Extraa Cena Za Kess...
Za Poveke Informaci Javetese 072 70 35 25
Нема посетени огласи
Кон почеток