Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C 200 CDI FACELIFT AVANTGARD

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cars 16 септ. 11:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 12.370 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 700 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 200
Se Prodava Mercedes C 200 CDI AVANTGARD 2005 God
Kolata e max socuvana kako od salon
Redovno servisirana
Smeneto maslo site filtri pred 6000km
Registrirana Z.karton do 07 2020 God
Od Oprema Poseduva
Climatronic
Tempomat
Board kompjuter
Komandi na volan
Kozen volan
Polu kozni sedista
Radio CD
Xenon
Farovi so Lupa
Al Bandasi 16-ki
Senzor za dozd
Senzor za dvetla
Elektricni stakla
Elektricni retrovizori
Uste mnogu drugi raboti...
Kolata bukvalno nema nikakvo vlozuvanja...
Нема посетени огласи
Кон почеток