Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E 280 CDI AVANGARD -05 EKSTRA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Noelias Auto Plac Resen 13 апр. 16:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 13.230 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 100 ЕУР   7 000 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 280
Se prodava Mercedes E 280 cdi Avangard
AVTOMATIK TIP-Tronic + BRZINI NA VOLAN
ESP ABS SRS
FUll Koza
Elektricni Sklopovi Retrovizori
Elektrika Na Sedista
Tempomat
Komandi Na Vollan
Cd Charger so 6 cd
Zatemnati stakla NAZAD
Xenon Farovi
Parking Senzori
Senzori Za Dozd i Za Svetlla
17-ki Bandazi
i uste mn drugi raboti..
Kolata e vo bezprekorna sostojba komplet servisirana motor+menja
Нема посетени огласи
Кон почеток