Македонски | Shqip | English |

VW SHARAN 1.9 TDI 116KS AVTOMATIC

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cars 16 септ. 11:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Sharan
Se Prodava VW Sharan 1.9 tdi 116ks Avtomatic 2006 God
Sharanot e vo extra sostojba
Redovno servisiran
Smeneto maslo filtri rebrasti zategaci pred 2000km
Registriran do 02 2020 God Z.karton
Nov Akumulator 2 God Garancija
Novi Plocki
Od Oprema Poseduva
Climatronic
Tempomat
Board kompjuter
Komandi na volan
Vebasto
Reg Za 7 Sedista
Ekektricni stakla
Elektricni retrovizori
Senzor za dozd
Senzor za svetla
Al Bandasi 16-ki
Uste mnogu drugi raboti...
Za Poveke Informaci Javetese 072 70 35 25
Нема посетени огласи
Кон почеток