Македонски | Shqip | English |

Inventar za kafana kafe bar

Се продава од: marija 23 авг. 05:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Аеродром, Скопjе
Опрема : Маси и Столици
се продаваат шанкерски столчиња бука 900ден.
тапацирани 850 ден.
маси 120x80 2000ден.
округли мермерни маси 1800ден.
столици ниски 1000 ден.
за повеќе информации јавете се во било кое време
Нема посетени огласи
Кон почеток