Македонски | Shqip | English |

Komoda

Се продава од: komoda 14 авг. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 750 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Опрема : Мебел за ТВ/Стерео/Компјутери
prodavam komoda od dva dela- dolu fioki i gore polici. dajte predlog za cena
Нема посетени огласи
Кон почеток