Македонски | Shqip | English |

Оriginal racen casovnik Diesel DZ-7302

Се продава од: Oglasi Вчера 17:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 460 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 700 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Производи : Машки
Се продава како нов и без грбнатина, оригинален машки рачен часовник Diesel DZ-7302, со јапонски механизми и нови три батерии.

https://www.youtube.com/watch?v=iV_oHQvyuX8
Нема посетени огласи
Кон почеток